یکپارچه سازی(EPC)

سیوان و یکپارچه‌سازی(EPC)

واحد یکپارچه‌سازی شرکت سیوان با بیش از یک دهه حضور موفق در اجرای پروژه‌های یکپارچه‌سازی در سطح کشور اهداف خود را جهت دستیابی به آینده‌ای بهتر و پایدار متمرکز نموده است. فعالیت اصلی این واحد طراحی، تامین کالا و همچنین اجرای پروژه‌های تلکام  (EPC) در مقیاس‌های متوسط تا بزرگ در سطح ملی می‌باشد. این دپارتمان همواره در تلاش است با بروز رسانی سطح دانش، توانایی‌های فنی و بکارگیری نیروی انسانی کارآمد بتواند بهترین خدمات را به مشتریان عرضه نماید.

در این راستا در طی مدت فعالیت این واحد با کمک خدا و تلاش همکاران شرکت و تکیه بر اعتماد مشتریان گرانقدر توانسته‌ایم در صنایع نفت و گاز و انرژی، برق، اتوماسیون کارخانه، معدن، دریایی، حمل و نقل و همچنین آب و فاضلاب، پروژه‌ها را با موفقیت و رضایت خاطر کارفرمایان محترم به اتمام رسانیم.

به دلیل تنوع و حساسیت راهکارها در پروژه های تلکام ما از بهترین تامین کنندگان و مشاوران فنی بهره گرفته تا سازگاری و یکپارچگی بین اجزای سیستم در بهترین شکل و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا پیاده سازی شود.

blank
blank

راهکارها

شبکه‌های Industrial Ethernet (اترنت صنعتی)، از زیرساخت‌های ارتباطی است که برای اتصال تجهیزات صنعتی و دستگاه‌های مختلف در محیط‌های صنعتی استفاده می‌شود. این شبکه‌ها به منظور ارتباط داده‌ها و اطلاعات میان دستگاه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. این شبکه‌ها از پروتکل‌های ارتباطی مختلفی مانند Ethernet/IP، Fieldbus ،Profinet، Modbus TCP/IP و …..

blank

در دنیای امروز، حوزه ارتباطات و تجهیزات رادیویی از جمله بخش‌های کلیدی برای کسب‌وکارها و سازمان‌ها است. از ابتدای طراحی شبکه‌های بی سیم تا توسعه تجهیزات مدرن مخابراتی با توجه به تنوع و بروز شدن تجهیزات IT و درخواست برای تکنولوژی‌های جدید نیاز به راه‌حل‌ها و خدمات قدرتمند و هوشمند در این حوزه احساس می‌شود. …

blank

سیستم نظارت تصویری (CCTV) یکی از راهکارهای مورد نیاز صنایع است که از دوربین‌ها برای نظارت و ضبط فعالیت‌ها در یک منطقه یا مکان خاص استفاده می‌کند. این سیستم‌ها به طور معمول برای اهداف امنیتی و نظارتی در محیط‌های مختلف از جمله خانه‌ها، کسب‌وکارها، اماکن عمومی و تسهیلات دولتی به کار می‌روند. اجزاء اساسی یک سیستم نظارت تصویری شامل …

blank

منظور از راهکار زیرساخت شبکه، مجموعه‌ای جامع از فناوری‌ها، سخت‌افزارها و نرم‌افزارهایی است که به عنوان چارچوب اصلی برای ارتباط داده، اتصال و به اشتراک گذاری منابع درون یک سازمان در مکان‌های مختلف عمل می‌کند. این مجموعه شامل مؤلفه‌های بسیار حیاتی می‌باشد از جمله سخت‌افزارهایی مانند روترها، سوئیچ‌ها و نقاط دسترسی به همراه کابل‌های شبکه و …

blank

سیستم اعلان صوتی (پیجینگ)، از روش‌های مهم ارتباطی و اطلاعاتی در فضاهای صنعتی و تجاری است. این سیستم با برخورداری از تجهیزاتی چون بلندگوها، آمپلی‌فایرها، اینترکام‌ها، میکروفون‌های صنعتی و تلفن‌های صنعتی، به شکل فوری و کارآمد پیام‌ها و داده‌‌های صوتی را منتقل می‌کند. …

blank

با توجه به تغییراتی که ارتباطات تلفنی در نهادها و ادارات دولتی کرده است، و توسعه روزافزون تکنولوژی و ایجاد زیرساخت‌های تلفن تحت شبکه و دیجیتال، شیوه‌های سنتی و آنالوگ کنار گذاشته شده و به سوی سیستم‌های تلفنی شبکه‌ای و دیجیتال محور سوق یافته‌‌اند. حاصل این تغییرات، بهبود کیفیت ارتباطات و اطلاع رسانی و …

blank

شرکای تجاری

صنایع

در دنیای صنعتی این روزها، تولید و اتوماسیون فرآیند‌ها روز به روز به سمتی می‌رود تا بهره‌وری و کارایی را بدون دخالت انسان‌ها به حداکثر برساند. از عمده‌ترین مزیت‌های پیاده‌سازی یک شبکه صنعتی می‌توان به ارتقای کیفیت مدیریت از راه دور به صورت آنلاین، صرفه‌جویی در هزینه نیروی کار و کاهش زمان‌های توقف تولید اشاره کرد.

…بیشتر

آب یکی از با ارزش‌ترین و کمیاب ترین منابع موجود در جهان است. کمتر از یک درصد از کل آب روی کره زمین برای آشامیدن قابل استفاده است. اطلاعات نشان می‌دهند تا سال 2025 بیش از سه و نیم میلیارد نفر در دنیا با مشکل کمبود آب مواجه می‌شوند. امروزه از هر هشت نفر در دنیا یک نفر به آب تمیز دسترسی ندارد.

…بیشتر

صنایع نفت و گاز بزرگترین منابع انرژی جهان را تشکیل می‌دهند. بر حسب ارزش دلاری این صنعت برزگ‌ترین سهم را در اقتصاد دنیا دارد. نفت و گاز از جمله سوخت‌هایی هستند که در زندگی روزمره افراد نقش مهمی را ایفا می‌کنند. همه ما در طول شبانه روز به طور متوسط چندین بار از این مواد به صورت مستقیم یا غیر مستقیم استفاده می‌کنیم.

بیشتر…

امروزه حمل و نقل یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های زندگی روزانه ماست. از آنجاییکه افراد زیادی به صورت روزانه از سیستم حمل و نقل استفاده می‌کنند و با توجه به مدت زمانی که در ترافیک‌های شهری گرفتار هستند، بهبود کارایی سیستم حمل و نقل و استفاده از تکنولوژی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

…بیشتر

تامین انرژی برق و الکتریسه نقشی اساسی در زندگی روزمره بشری ایفا می‌کند. کشورها با توجه به شرایط جغرافیایی، امکانات و منابعی که دارند از روش‌های متفاوتی برای تامین جریان برق و توزیع آن استفاده می‌کنند. شبکه‌های صنعتی در تمام این راهکارهای نقش موثر و مهمی دارند.

…بیشتر

اقتصاد جهانی خدمات و عملیات بنادر و سیستم حمل و نقل دریایی را به موتورهای پر توان اقتصادی برای شهرها و کشورهایی که دارای این امکانات هستند تبدیل کرده است. صنعت کشتیرانی جهانی به صورت مداوم در حال تحول است.

…بیشتر

در سال‌های اخیر ضریب نفود فناوری اطلاعات به طرز چشمگیری رشد داشته است. بخش خدمات بانکی و بازارهای مالی هم از این قاعده استثنا نبوده‌اند. پیشرفت سریع در فناوی اطلاعات و ارتباطات نقش موثری بر صنعت بانکداری داشته است و به ابزاری اساسی در مسیر رشد سیستم بانکی و ارائه خدمات به مشتریان تبدیل شده است .

…بیشتر

با ادامه رشد جمعیت شهرها و کلان شهرها اهمیت سیستم حمل و نقل عمومی برای جا‌به‌جایی افراد بین شهرها و در مسیرهای مختلف شهری برای کاهش میزان ترافیک حیاتی‌تر می‌شود. حمل و نقل ریلی در یک سیستم حمل و نقل عمومی نقش موثری دارد چرا که امروزه شهرها بزرگ تر شده و حومه های شهرها به کلان شهرها متصل شده‌اند.

…بیشتر

آموزش را می‌توان یکی از مهم‌ترین مولفه‌های توسعه و پیشرفت هر جامعه‌ای در نظر گرفت. حتی آموزش به روش‌های سنتی هم یکی از ارزان و مقرون به صرفه برای ایجاد زمینه رشد و ارتقا سطح علمی جامعه است، ولی به لطف توسعه فناوری و پیشرفت تکنولوژی روش‌های آنلاین و آموزش از راه دور نیز فرصت‌های مناسبی را برای فراگیرتر شدن آموزش ایجاد کرده است.

…بیشتر

معدن و صنایع معدنی نقش مهمی در ایجاد فرصت‌های شغلی و کاهش فقر در کشورها ایفا می‌کنند. صنعت معدن جایگاه مهمی در زنجیره تامین مواد اولیه دیگر صنایع دارد. استفاده از تکنولوژی و فناوری اطلاعات در حوزه معدن، علاوه برافزایش بهره‌وری باعث افزایش ایمنی کارگران در حین کار، بهبود روند کارو … نیز می‌شود. معادن می‌توانند یکی از کلیدهای اصلی برای رسیدن به آینده ای روشن باشند.

…بیشتر

blank

پروژه‌ها