درباره ما

خط مشی سیوان: موفقیتپیشرفتپشتیبانی و نظارت


در دنیای فعلی، تکنولوژی، پایه اصلی توسعه در سازمان‌ها، صنایع و جامعه است و محورهای اساسی توسعه منابع و ماهیت آن را نیز متناسب با نیاز جامعه و انسان‌ها تعیین می‌کند. در توسعه منابع، همواره بایستی ظرفیت‌های جدیدی را شناخت تا توسعه قابلیت‌ها و کیفیت‌های آن به صورت یک فرآیند دائمی انجام شود. تحقق این امر در گرو بهره‌گیری از تکنولوژی است، چون در فرآیند تکنولوژی دائماً تولید، پردازش، توزیع و مدیریت می‌شود، بنابراین، تکنولوژی زمانی حلال مشکلات خواهد بود که در خدمت توسعه و پرورش قرار گرفته و قابلیت‌ها را باهم تلفیق و به توسعه و بهره‌وری منجر گردد. براین اساس و باتوجه به نقش و تأثیر تکنولوژی در توسعه صنایع جوامع امروزی، شرکت فناوران اطلاعات سیوان سعی بر آن دارد تا با استفاده از توانمندی و دانش خود در ارائه محصولات، خدمات و راهکارها در حوزه فن آوری اطلاعات بتواند در پیشرفت و بهبود توسعه قدم‌هایی را بردارد.

CONE

شرکت فناوران اطلاعات سیوان در سال 1383 تأسیس و فعالیت تخصصی خود را در راستای ارائه خدمات فنی و مهندسی و مشاوره در زمینه ارائه راهکار در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سطح کشور و همچنین تأمین کالا، پیاده‌­سازی و اجرا، پشتیبانی و نگهداری از سیستم‌های اطلاعاتی در 5 حوزه اصلی و مرتبط به منظور ارائه راهکار جامع (Total Solution) آغاز نموده است.

شرکت با بهره‌گیری از توان تخصصی کارشناسان و مدیران برجسته و مجرب، موفق شده تا مجموعه‌ای با تخصص‌های گوناگون در زمینه‌های شبکه‌های کامپیوتری گرد‌آوری نموده و در سایه این توانائی‌ها بستری مناسب جهت اجرای پروژه‌های گوناگون در زمینه‌های مختلف شامل تجهیزات و راه‌حل‌های این شرکت در حوزه شبکه‌های صنعتی و مخابراتی در صنایع مادر نفت، گاز و پتروشیمی، حمل و نقل و  نیرو ( برق و آب و فاضلاب ) و اتوماسیون صنعتی کارخانه جهت انتقال انواع دیتا از طریق زیر ساخت شبکه صنعتی اترنت، کاربرد دارد. بدیهی است تجهیزات ارتباطی مذکور دارای استاندارهای لازم و مربوط به هر یک از صنایع اصلی می‌باشند که یکی از ارکان اصلی انتخاب محصول در پروژه‌های بزرگ صنعتی می‌باشد.

این شرکت دارای مجوزهای گوناگون مانند رتبه‌بندی شورای عالی انفورماتیک، پروانه ارائه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی، نظام صنفی رایانه ای (و…)  نیز می‌باشد.

حوزه فعالیت شرکت

با توجه به توضیحات فوق سبد محصولات  و خدمات شرکت را می توان در پنج حوزه زیر خلاصه نمود :

  1. تجهیزات شبکه‌های صنعتی
  2. تجهیزات شبکه‌های بی‌سیم
  3. سیستم‌های نظارت تصویری و تلفن مبتنی بر شبکه
  4. زیرساخت شبکه
  5. یکپارچه‌سازی

تاریخچه و روند پیشرفت شرکت سیوان

WhatsApp Image 2018-07-10 at 16.19.16--
evin
WhatsApp Image 2018-07-10 at 16.17.27
cell_towers
1600993945916
112
112
1134
115
116
117