آنتایرا

آنتایرا

کمپانی آنتایرا به عنوان توسعه‌دهنده و تولید کننده عمده تجهیزات شبکه‌های صنعتی و راهکار‌های ارتباطی از سال 2005 با تشکیل دفتر امریکا (AUS) شروع به فعالیت نموده است و با گسترش تولیدات و ایجاد فضای تجاری مناسب در سطح دنیا در سالهای 2010 اقدام به تاسیس دفتر تایوان (ATW) و در سال 2012 نیز دفتر اروپا (AEU) را  نمود و در حال حاضر دارای یک شبکه گسترده از توزیع کنندگان محصولات صنعتی خود در شمال و مرکز و جنوب آمریکا، کانادا، مکزیکو، اروپا و استرالیا، شرق آسیا و خاورمیانه ( فناوران اطلاعات سیوان ) می‌باشد.

blank

طیف محصولات صنعتی آنتایرا با ویژگی‌های افزایش اطمینان و پایداری در انتقال داده، عملکرد در رنج گسترده دمایی -40 تا  75°C به همراه سایر ویژگی‌های مورد نیاز زیرساخت شبکه‌های صنعتی و طراحی مناسب و سازگار با شرایط صنعتی ارائه می‌شود.

سبد محصولی آنتایرا

تجهیزات صنعتی کمپانی آنتایرا به دسته‌های زیر طبقه‌بندی می‌شود:

  • سوئیچ‌های اترنت صنعتی
  • تجهیزات وایرلس صنعتی
  • مبدل‌های صنعتی اترنت
  • تجهیزات ارتباطات سریال

بازار هدف آنتارا

در نتیجه تجربیات عمیق و وسیع کارشناسان و طراحان این کمپانی، تولید یک گستره کامل از محصولات صنعتی مناسب عملکرد در بازارهای صنایع مادر تخصصی چون اتوماسیون، حمل و نقل، امنیت، نفت و گاز، برق، آب و فاضلاب و پزشکی حاصل شده است.

تیم اجرایی و شبکه نمایندگان آنتایرا از افراد منحصر به فرد، با انرژی، هوشمند و خلاق تشکیل شده و این سیستم همیشه با تلاش برای اولویت قرادادن و کسب رضایت مشتری روبه جلو گام بر میدارد.