اینودیسک

InnoDisk

کمپانی Innodisk یک از تامین کنندگان حافظه های فلش ، ماژول های DRAM و قابل نصب روی سایر تجهیزات( Embedded Peripheral )  کاربری های صنعتی و تجاری می باشد. با توجه به رضایت مشتریان از محصولات در حوزه های مختلف چون تجهیزات قابل نصب داخل تجهیزات ، در صنایع هوا فضا، دفاعی، فضاهای ذخیره سازی ابری ( Cloud Storage ) ما متعهد به تولید و ارائه محصولات قابل اعتماد و خدمات بی نظیر شده ایم.

ویژگی های نظامی و صنعتی منتج به محصولاتی چون ، قابل نصب روی سایر تجهیزات( Embedded Peripheral )  ، طراحی شده برای تکمیل راهکار های صنعتی موجود،  IOPS ( Input/ Output per Second ) برای کاربری های صنعتی و سازمانی شده است. و با گسترش خطوط تجاری گام های بعدی در ایجاد راهکار های جامع و تامین خدمات صنایع ذخیره ساز صنعتی را هدایت می کند.

تأسیس کمپانی innodisk در سال 2005 با دفتر مرکزی در تایپه، تایوان  می باشد. این کمپانی دارای دفاتر خدمات مشتریان در اقصی نقاط جهان، متشکل از کارشناسان مهندسی و فروش در چین، ژاپن و ایالات متحده امریکا می باشد. با تجربه فراوان و دانش بی نظیر در زمینه حافظه صنعتی،innodisk محصولات با کیفیت عالی و عملکرد بی رقیب و بالاترین قابلیت اطمینان را توسعه می دهد.

امنیت اطلاعات INNODISK

بهترین راهکار برای ذخیره سازی اطلاعات سیستم های نظامی، تجهیزات سری SSD کمپانی INNODISK می باشد. سرقت اطلاعات محرمانه ی یک کشور می تواند موجب آسیب به ارتش ، یک کشور  یا حتی جهان شود. در این شرایط کاربری های نظامی موثر در حفاظت سریع و فوری  اطلاعات یک اولویت است.

کمپانی Innodisk بالاترین سطح از امنیت اطلاعات توسط ذخیره سازهای SSD را طراحی نموده است.

سری محصولات InnoRobust  سازگار با استانداردهای نظامی بوده، کارشناسان R&D کمپانی Innodisk با طراحی سخت افزارهای حرفه ای ، نرم افزارهای متنوع و ویژه که سطح بالایی از محافظت اطلاعات در حافظه های SSD را تامین می کند، یکپارچه سازی کرده اند.

در میان سیستم هایی با درجه نظامی، اغلب یک گستره وسیع از کاربری های مختلف که نیازمند حافظه های ذخیره سازی خشک یا SSD می باشد وجود دارد که می بایست از تست های دقیق تر از درجه صنعتی عبور نماید.

در سراسر این سال ها کمپانیinnodisk   کلیه فعالیت های خود را به بازار نظامی معطوف نموده است و به این منظور تیم پشتیبانی فنی و توسعه محصولات ،  با درجه نظامی را تشکیل داده است که روند هایی چون طراحی سخت افزار منطبق با نیاز مشتری ، ارتقاء بهره حافظه های SSD ، امنیت اطلاعات و گزینه های نابود سازی آن را شامل می شود.

.

Technologies

Software

عملگر iSecurity تحت Ismart به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی دستور پاک کردن اطلاعات را اجرا کنند. همچنین کاربران ممکن است عملگر پاک کردن اطلاعات، نظارت بر روند امحاء و همچنین مقایسه اطلاعات قبل و بعد از امحاء انتخاب نمایند.

Hardware

Power on Protection
Power on Protection

مدار محافظ جدید به صورت دوگانه (دوطرفه) طراحی شده است، که به عملکرد پیوسته و با کیفیت SSD، در شرایط غیر عادی منبع تغذیه علاوه بر راه اندازی یا خاموشی اضطراری سیستم کمک می کند.

iSMART
iSMART
Stable Power Control
Stable Power Control

مدارات برق بوسیله برقرای مکانیسم های OCP/OVP برای جلوگیری از آسیب قطعات الکترونیکی به علت نوسان های شدید ولتاژ و جریان بهینه سازی شده.

Firmware

Physical Destroy
Physical Destroy

با استفاده از ولتاژ بالا به طور کامل سلول های فلش و سیستم عامل را از بین می برد و اطلاعات را به طور کامل غیرقابل برگشت می نماید.

Destroy
Destroy

عملگر انهدام اطلاعات Innodisck  عملکرد امحاء اطلاعات را روی SSD  تکمیل می نماید. هنگامی که عمگر انهدام فعال شد کلیه اطلاعات محرمانه، اطلاعات SSD و حتی سیستم عامل (سخت افزار) پاک و غیر قابل بازیابی خواهد بود.

Security Erase
Security Erase

طراحی شده برای پاک کردن اضطراری اطلاعات مطابق با استانداردهای نظامی

Quick Erase
Quick Erase

در شرایط اضطراری، Quick Erase اطلاعات را کمتر از چند ثانیه پاک خواهد کرد.

ویژگی محصول

  • فاکتور های پیشرفته امنیتی شامل Quick Eraseو Security Erase و Destroy و Physical Destroy و Write Protect
  • Designed with external DDR3 Cache for high IOPS
  • توان مصرفی پایین
  • رنج دمای صنعتی از -40 تا 85 درجه سانتی گراد
  • سنسور حرارتی منصوبه جهت تضمین قابلیت اطمینان
  • سخت ابزار منطبق با AES 256-bit
  • پشتیبانی از ATA Security/TRIM/iSMART
  • محافظت از اطلاعات با استفاده از تکنولوژی های iDATA Guard and iCell
  • ایستادگی در برابر شوک و لرزش منطبق با استاندارد نظامی MIL-STD-810F
  • ساختار منسجم بدنه دستگاه منطبق با استاندارد MIL-I-46058C

مزایای INNODISK

تیم نرم افزار

تیم متخصص نرم افزار این کمپانی به پشتوانه سال ها تجربه به سرعت و با دقت به درخواست های مشتریان پاسخ می دهد و راه حل های سفارشی و مطمئنی را به آنها ارئه می دهند.

حق مالکیت معنوی

تیم تحقیق و توسعه کمپانی INNODISK  با بیش از ثبت 62 حق امتیاز اختراع محصول، به توسعه تکنولوژی های نوآورانه که منجر به ارتقاء مزایای کاربری صنعتی شده، می پردازد.

هدف کارخانه:

همه محصولات  Innodisk در کارخانه با درجه صنعتی