وسترمو

Westermo

وسترمو طراح و تولید کننده تجهیزات ارتباطاتی قوی و مطمئن دیتا در محیط های صنعتی و خشن می باشد.  این شرکت عرضه کننده تجهیزات ارتباطی لازم برای سیستم های کنترل و نظارت صنعتی می باشد که از قابلیت کار در شرایط خاص و سخت محیطی برخوردارند. محیط هایی که به علت وجود شرایط سخت، استفاده از تجهیزات تجاری در آن ها امکان پذیر نمی باشد.

کمپانی وسترمو با توجه به گستردگی محصولاتش و قابلیت ارائه راهکارهای کاربردی در صنایع مختلف از قبیل هوایی، پدافند، دفاعی، حمل و نقل و آب و انرژی طیف وسیعی از صنایع مختلف را تحت پوشش قرار داده و به اتکاء کارشناسان مجرب به منظور پشتیبانی قدرتمند در اقصی نقاط دنیا با تأسیس دفاتر نمایندگی در کنار ارائه محصولاتی با کیفیت در زمینه خدمات بسیار قدرتمند عمل می نماید. همچنین این شرکت با تجربه 30 ساله در طراحی و تولید قطعات حرفه ای ارتباطی با استاندارهای صنعتی و نظامی و عضویت در بزرگترین گروه تولید کنندگان صنعتی اروپا ( گروه Beijer Electronics)  جزو برترین و حرفه ای ترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه های صنعتی در دنیا محسوب می گردد. در ادامه با بررسی برخی از ویژگی های محصولات این کمپانی در رده های مختلف بیشتر با جزئیات و ماهیت این تجهیزات آشنا می شویم.

از ویژگی های مشترک در محصولات وسترمو این است که کلیه محصولات به گونه ای طراحی گردیده اند که عوامل مخربی چون تداخل های ارتباطی از قبیل نویز و شوک های الکتریکی و لرزش و همچنین خرابی های ناشی از طول عمر ، شرایط کارکرد تجهیزات حذف گردیده و کیفیت در ارائه محصولات در اولویت می باشد . لذا استفاده از اجزاء با کیفیت برای تولید تجهیزاتی با عمر طولانی و بدون خرابی در سطوح صنعتی و نظامی از پارامترهای طراحی و تولید این محصولات می باشد.

ویژگی ها

از ویژگی های اصلی و حیاتی تجهیزات مورد استفاده در صنایع نظامی و مادر تخصصی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • در کاربردهای صنعتی غالباً یک گستره دمایی بالا برای تجهیزات مورد نیاز است . وسترمو عملکرد این تجهیزات را از طریق استفاده از اجزاء با کیفیت بالا در گستره دمائی (0C75 + الی 0C40-) ضمانت می کند.
  • همچنین تجهیزاتی که در ساختار های شبکه های صنعتی و نظامی استفاده می گردند اغلب روی ماشین های که دارای حرکت و لرزش هستند نصب و پیاده سازی می گردد. با توجه به این تفاصیر تجهیزات تولیدی وسترمو با طراحی خاص خود قابلیت تحمل استرسهای مکانیکی بالا را دارا بوده به عنوان نمونه برای قابلیت اطمینان مکانیکی ، این تجهیزات بصورت Din-Rail هم چنین روی میزی و در سایزهای کوچک عرضه می گردد.
  • یکی از شایع ترین خطاهای ارتباطی اختلالات ولتاژ و پتانسیل بین تجهیزات در کنار یکدیگر می باشد و با استفاده از ایزولاسیون گالوانیزه ، اتصالات میان ماژول ها حذف شده و این ویژگی یکی از مشخصه های اساسی در محصولات وسترمو می باشد .
  • لازم به ذکر است تجهیزات صنعتی وسترمو برای تحمل شرایط سخت بدون هیچ عملیات سرویس و نگهداری طراحی و توسعه یافته این مهم با ایجاد محفظه های تنومند و قدرتمند و همچنین بدون نیاز به هیچ بخش قابل تعویض مثل باطری و فن محقق گردیده است. همچنین تجهیزات صنعتی در کنار دیگر تجهیزات موجود در صنعت دخیل در بخش تولید قرار می گیرند . به عنوان مثال تجهیزات جوش یا ماشینهای سنگین و یا محیط هایی با شوک و درجه حرارت بالا و یا دارای میدان های مغناطیسی از اینگونه شرایط می باشند و وسترمو با شناخت از انواع استانداردها عملکرد تجهیزاتش را در محیط های این چنینی با کیفیتی بالا میسر نموده است.
  • نکته مهم در تجهیزات صنعتی داشتن منبع برق قابل اطمینان است و در اکثر صنایع غالباً از منبع تغذیه DC استفاده می شود . ورودی برق تجهیزات صنعتی بایستی دارای افزونگی  (Redundancy ) بوده و در اکثر تجهیزات وسترمو این مهم لحاظ گردیده است.

محصولات وسترمو