لیگو ویو

Ligowave

شرکت لیگوویو تولید کننده تجهیزات بیسیم می باشد که در تولیدات خود 3 اصل نوآوری، انعطاف پذیری و همچنین قیمت مناسب را در سرلوحه کار خود قرار داده .
تیم توسعه دهنده محصولات لیگوویو تلاش می کنند که کاربران تجهیزات بی سیمی را ببینند ، با بالاترین کیفیت در ارتباطات ؛ ما با این هدف توانسته ایم محصولات خود را در بیش از 150 کشور دنیا به مشتریان ارائه دهیم .

محصولات ما افرادی را که در مناطق دارای دسترسی به داده ها زندگی می کنند متصل می کند
محصولات ما اتباطات لازم برای افرادی که در مناطقی فعالیت و زندگی می کنند که به دیتا دسترسی ندارند را و در این بین رعایت کامل موارد امنیتی در کاربرد های صنعتی و همچنین سایر مواردی که در گذشته در دسترس نبوده را فراهم آورد .

ما می دانستیم که آینده انتقال اطلاعات بر اساس ارتباطات بی سیم می باشد و ما مس هواهسم که یه عنوان یک رهبر در این حوزه شناخته شویم و این هدف ماست .
شروع کار ما به عنوان یک کمپانی در سال 2007 از تشکیل یک تیم متخصص در ضمینه طراحی تجهیزات و ملزومات با کیفیت بالای ارتباطات بی سیم در حوزه ارتباطات حرفه ای بی سیم بوده است .

تعهد ما به برتری در طول سال ها فراموش نشده و به ما اجازه داده است تا امروز به نام تجاری بین المللی تبدیل شویم .
خطوط تولید ما برای استفاده در تمامی نیازهای بازار گسترش یافته است ، شامل انتقال اطلاعات از یک نقطه به چند نقطه ، کاربردهای انتقال اطلاعات با ظرفیت بالا از یک نقطه به نقطه یگر ، و پوشش وای فای در فضای داخلی و خارجی .
با اتخاذ تدابیری به منظور بالاتر رفتن از سطح استاندارد ، ما نرم افزار اختصاصی را توسعه داده ایم که محدودیت های استاندارد Wi-Fi را نقض کرده و از رقبای خود پیشی گرفته ایم .
آینده از آن تجهیزات بی سیم خواهد بود . این باور است که هر روز به پیش می راند . شروع با بازاریابی ، پیشرفت تحقیق و توسعه ، تولید و سپس فروش و پشتیبانی ، اشتیاق ما برای حضور در این صنعت ، به همراه قدردانی و رضایت مشتریانمان ما را به رهبرانی در این صنعت تبدیل می کند.