اکسیس

AXIS

کمپانی AXIS سوئد رهبر صنعت نظارت تصویری IP در جهان، اولین و موثرترین کمپانی در زمینه تحول سیستم های نظارتی آنالوگ به IP می باشد. محصولات این شرکت با تمرکز  بر تدابیر نظارت تصویری امن و هوشمند ، جهت انتقال تصویر از راه دور و دیگرتدابیر مبتکرانه ، راه را برای پیشرفت این تکنولوژی عظیم هموار نموده است.کمپانی AXIS درحال حاضر با تاسیس 51 شعبه در کشورهای مختلف جهان و استخدام 2139 نفر نیروی متخصص که بسیاری از آنها را محققین  برجسته و اساتید دانشگاههای معتبر جهان تشکیل می دهند حضوری فعال در صنعت نظارت تصویری جهان دارد.

 

کمپانی AXIS پس از سالها تلاش و تحقیق در سال 1996 موفق به تولید و ارائه اولین IP Camera در جهان گردید. تا کنون بیش از سه میلیون دستگاه دوربین تولید شده توسط این کمپانی مطرح، در نقاط مختلف سراسر جهان نصب و در حال بهره برداری است. در حال حاضر این کمپانی معتبر با تولید وارائه بیش از یکصد مدل مختلف دوربین بهمراه مجموعه کاملی ازتجهیزات جانبی، رتبه اول فروش دوربین در بخش دوربین های تحت شبکه و مجموعه دوربین های نظارتی را با در اختیار داشتن %33 ازسهم بازار جهانی، به خود اختصاص داده است. محصولات این کمپانی در 179 کشور جهان با همکاری بیش از شصت و پنج هزار نماینده تحت نظارت کمپانی AXIS ارائه می گردد. محصولات حرفه ای AXIS با بهره مندی از بالاترین  استانداردهای تولیدات اروپائی، بصورت رسمی دارای 3 تا 5 سال وارانتی رسمی در ایران بوده که این موضوع تائیدی بر کیفیت بالای محصولات وخدمات پس از فروش این کمپانی سوئدی می باشد.

.

مفهوم تجاری AXIS
مفهوم تجاری Axis ارائه محصولات و راه حل های هوشمند مبتنی بر شبکه است. تمرکز این شرکت در درجه اول بر روی رشد سریع بازار جهت راه حل های ویدیویی تحت شبکه است. به علاوه در این حیطه کاری ،Axis دارای موقعیت برجسته به عنوان تولید کننده پرینت سرورها می باشد. این محصولات عمدتا در برنامه های کاربردی شبکه برای سیستم های حفاظتی و نظارت از راه دور استفاده می شوند. این محصولات با ارائه راه حل نظارتی موثر، کاهش هزینه ها و افزایش انعطاف پذیری و عملکرد به عنوان نمونه در قالب سیستم های مقیاس پذیر، حداکثر رضایت مشتری را فراهم می آورند.

مشتری های AXIS
کاربران نهاییAxis در محدوده شرکت های بزرگ چند ملیتی تا شرکت های کوچک و متوسط می باشند که از محصولات و راه حل های سیستمی Axis در تاسیسات خود برای بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار استفاده می نمایند.
Axis کاربران نهایی خود را در ۶ گروه رده بندی نموده است. این گروه ها عبارتند از:
۱- گروه آموزش: شامل دانشگاه ها، مدارس و موسسات آموزشی.
۲- گروه بانکداری و امور مالی: شامل بانک ها، ادارات پست و شرکت های بیمه.
۳- گروه خرده فروشی: شامل فروشگاه ها، پمپ بنزین ها و سوپر مارکت ها.
۴- گروه حمل و نقل: شامل فرودگاه ها، راه آهن، بنادر، نظارت بر ترافیک و ایستگاه های عوارض.
۵- گروه دولت: شامل مقامات، پلیس، ارتش، مراکز درمانی، زندان ها و موزه ها.
۶- گروه صنعت: شامل فرآیندهای صنایع، مهندسی، ساخت و ساز، دارایی و شرکت های انرژی.
این شرکت برای هر گروه دوربین های پیشنهادی خود را ارائه می دهد.
دوربین های مداربسته AXIS
کمپانی AXIS طیف وسیعی از دوربین های تحت شبکه متنوع و سازگار با نیاز بازار را در دنیا ارائه می دهد. دوربین های AXIS کاربردهای مختلفی را پوشش می دهد، از جمله دوربین های مستحکم برای مناطق با شرایط آب و هوایی سخت و خشن، تا دوربین های ظریف برای مناطق حساس و مهم. دوربین های AXIS دارای قابلیت های مختلفی از جمله کیفیت HDTV، WDR، مادون قرمز و نوریاب (قابلیت ثبت تصاویر رنگی در نور بسیار کم) و … می باشند. دوربین های AXIS همچنین دارای آنالتیک های پیشرفته از جمله تشخیص حرکت، تشخیص صدا و هشدار دستکاری می باشند.
دسته بندی محصولات مختلف دوربین های مداربسته AXIS به صورت زیر می باشد:

  • دوربین های ثابت
  • دوربین های ثابت گنبدی
  • دوربین های گنبدی متحرک
  • دوربین های داخل وسایل نقلیه
  • دوربین های پانورامیک
  • دوربین های حرارتی