اشنایدر

Schneider Electric

Schneider Electric  پرچم دار نوآوری دیجیتال مدیریت انرژی و اتوماسیون در خانه ها، ساختمان ها، مراکز داده، زیرساخت ها و صنایع است. شرکت اشنایدر با حضور بین المللی در بیش از ۱۰۰ کشور٬ رهبری بلامنازع در عرصه مدیریت انرژی، ولتاژ متوسط٬ ولتاژ پایین، ایمن سازی و اتوماسیون است.

این شرکت راهکارهایی یکپارچه با بهره وری بالا متشکل از انرژی، اتوماسیون و نرم افزار ارایه می دهد. که در اکوسیستم جهانی با بزرگترین شرکت های همکار و انجمن توسعه دهندگان برای ارایه بهترین خدمات در زمان مناسب و افزایش بهره وری در پروژه های عملیاتی همکاری می کند و تعهد این شرکت به نوآوری٬ تنوع و پایداری نشان دهنده آن است که زندگی در هر کجا٬ برای همه کس و در هر زمانی جریان دارد.

بیش از ۱۸۰ سال قدمت و نوآوری

در آغاز قرن نوزدهم ، برادران اشنایدر با سرمایه گذاری در شرکت ریخته گری Creusot، تبدیل به بازیکنان اصلی صنعت ماشین و فولاد شدند و به زودی شرکت Schneider & Cie وارد بازار نوظهور انرژی برق شد. سپس در اوایل قرن بیستم  بعد از دو جنگ جهانی شرکت اشنایدر به عنوان کسب و کاری چندمنظوره معرفی می شود که به سرعت در بازارهای جدید از جمله ساخت و ساز و برق حضور پیدا می کند.

 

در اواخر قرن بیستم گروه اشنایدر با تمرکز  بر صنعت برق٬ مدیریت انرژی و فنآوری های نوآورانه به دستاوردهای استراتژیک زیادی دست پیدا کرد. امروزه و در قرن بیست و یکم اشنایدر با مجموعه ای منحصر به فرد از فناوری های مرتبط: محصولات مرتبط٬ کنترل و نرم افزارهای پایانی٬ تجزیه و تحلیل و خدمات٬  به عنوان یک برند تخصصی و حرفه ای در زمینه مدیریت انرژی و اتوماسیون در دنیا شناخته می شود.

تاریخچه شرکت اشنایدر در یک نگاه :

در طول تاریخ، مجموعه اشنایدر از موانع تکنولوژیک زیادی عبور کرده است. همچنین برای رسیدن به هدف تصمیمات استراتژیک زیادی گرفته شده است. تجربیاتی که در زمینه کسب و کار به دست آمده نقش مهمی در شکل گیری جایگاه منحصر به فرد و رتبه تکنولوژیک این شرکت دارد.

۱۸۳۶ برادران اشنایدر به معادنی دست پیدا کرده و شروع به ریخته گری در Creusot فرانسه می کنند. دو سال بعد آنها شرکت Schneider & Cie را ایجاد می کنند .

۱۹۱۹: این شرکت از طریق اتحادیه صنعتی و مالی اروپا (EIFU) به آلمان و اروپای شرقی گسترش می یابد.

۱۹۴۹: بعد از جنگ جهانی دوم یک بازسازی گسترده در شرکت به رهبری چارلز اشنایدر انجام شد.

۱۹۷۵: گروه اشنایدر دارای سهمی در Merlin Gerin می شود که یکی از رهبران تجهیزات توزیع برق است.

۱۹۸۱-۱۹۹۷: این شرکت از صنعت استیل و کشتی سازی خارج شد و راهکارهای استراتژیک خود را روی صنعت برق متمرکز کرد.

۲۰۰۰-۲۰۰۹ :دوره رشد سازمانی و افزایش مالکیت در بخش های جدیدی از بازار: UPS٬ کنترل حرکت ٬ اتوماسیون ساختمان و امنیت

۲۰۱۰- امروز : اشنایدر الکتریک جایگاه خود را در نرم افزار و برنامه های کاربردی هوشمند و راهکارهای برق اضطراری تقویت خواهد کرد.