آی پی کام

IP-COM

شرکت IP-COM در سال 2007 تأسیس شد. این شرکت که به صورت تخصصی بر تجهیزات شبکه‌ای تجاری تمرکز دارد، تجهیزات شبکه با سرعت بالا، ایمن و با کاربری آسان برای شرکت‌ها تولید می‌کند. آی پی کام با تلاش‌های بی‌وقفه در زمینه‌ی نوآوری فنی و بازاریابی، به یک تولیدکننده و تأمین‌کننده‌ی پیشرو در جهان تبدیل شده است که محصولات و تجهیزات شبکه با کاربردهای تجاری عرضه می‌کند.

نوآوری‌ها در زمینه‌ی تکنولوژی و داشتن یک چشم‌انداز جهانی، باعث شده است که IP-COM به رقیب اصلی در بازار خود تبدیل شود. سه مرکز تحقیق و توسعه (R&D) به ترتیب در سیلیکون‌ولی آمریکا، شن‌ژن و چنگ‌دو در چین قرار دارند که از خبره‌ترین تیم‌های تحقیق و توسعه بهره برده و تعداد آن‌ها به 600 نفر می‌رسد.

این افراد در آزمایشگاه پیشرفته‌ی بی‌سیم با مساحتی بیش از 1000 متر مربع فعالیت می‌کنند. آی پی کام، 13 شعبه و 29 دفتر در شهرهای بزرگ چین دارد که شبکه‌ی بازاریابی را در سرتاسر بازار داخلی چین گسترش می‌دهند. از شرکت IP-COM بارها دعوت شده است که در CES، GITEX و دیگر نمایشگاه‌های جهانی شرکت کند و دستگاه‌های پیشرفته و تجهیزات شبکه‌ی خود را معرفی نماید. شرکت در این رویدادها باعث شده است که IP-COM، اعتبار و اعتماد خوبی نزد مشتریان جهانی کسب کند.

آی پی کام در حال حاضر خطوط تولید گسترده‌ای دارد که شامل انواع اکسس‌پوینت بی‌سیم ، گِیت‌وی (Gateway)، سوئیچ شبکه و… می‌شود. این شرکت، مشتریان پرشماری از میان صنایع دولتی، تجاری، اقامتی، مراکز خرید و مراکز آموزشی و بهداشتی دارد. آی پی کام تاکنون تجهیزات شبکه‌ی بی‌سیم و مقرون به صرفه را برای بیش از 30 هزار هتل با سطوح خدماتی مختلف (مثل Hilton،  Jinjiang Inn و Home Inn) فراهم کرده که باعث بهبود کیفیت اتاق‌ها و اعتبار برند هتل شده است.

شرکت IP-COM، رضایت مشتری را یک اصل مهم و اساسی می‌داند و همیشه آن را سرلوحه‌ی کار خود قرار می‌دهد. IP-COM با بهبود همیشگی در توسعه و تأمین محصولات و خدمات، تلاش می‌کند که بهترین کیفیت و کارایی را برای مشتریان فراهم کند.