آنتایرا

Antaira

کمپانی آنتایرا به عنوان توسعه دهنده و تولید کننده عمده تجهیزات شبکه های صنعتی و راهکار های ارتباطی از سال 2005 با تشکیل دفتر امریکا ( AUS ) شروع به فعالیت نموده است و با گسترش تولیدات و ایجاد فضای تجاری مناسب در سطح دنیا در سالهای 2010 اقدام به تاسیس دفتر تایوان ( ATW ) و در سال 2012 نیز دفتر اروپا ( AEU ) را  نمود و در حال حاضر دارای یک شبکه گسترده از توزیع کنندگان محصولات صنعتی خود در شمال و مرکز و جنوب آمریکا ، کانادا ، مکزیکو، اروپا و استرالیا ، شرق آسیا و خاورمیانه ( فناوران اطلاعات سیوان ) می باشد.

 

طیف محصولات صنعتی آنتایرا با ویژگی های افزایش اطمینان و پایداری در انتقال داده، عملکرد در رنج گسترده دمایی -40 to 75°C  به همراه سایر ویژگی های مورد نیاز زیرساخت شبکه های صنعتی و طراحی مناسب و سازگار با شرایط صنعتی ارائه می شود.

تجهیزات صنعتی کمپانی آنتایرا به دسته های زیر طبقه بندی می شود:

  • سوئیچ های اترنت صنعتی
  • تجهیزات وایرلس صنعتی
  • مبدل های صنعتی اترنت
  • تجهیزات ارتباطات سریال

در نتیجه تجربیات عمیق و وسیع کارشناسان و طراحان کمپانی آنتایرا، تولید یک گستره کامل از محصولات صنعتی مناسب عملکرد در بازارهای صنایع مادر تخصصی چون اتوماسیون ، حمل و نقل ، امنیت ، نفت و گاز ، برق ، آب و فضلاب و پزشکی حاصل شده است.

تیم اجرایی و شبکه نمایندگان آنتایرا از افراد منحصر به فرد، با انرژی، هوشمند و خلاق تشکیل شده و این سیستم همیشه با تلاش برای اولویت قرادادن و کسب رضایت مشتری روبه جلو گام بر میدارد.