مدیا کانورتورهای صنعتی

TCF-90-M

مدیا کانورتور های سری TCF-90 دارای رابط سریال با قابلیت پشتیبانی از سریال RS-232 و تبدیل مدیای انتقال این سری از سریال ها به فیبر سینگل مد و مالتی مد ( Single/ Multi Mode )

TCF-90-S

مدیا کانورتور های سری TCF-90 دارای رابط سریال با قابلیت پشتیبانی از سریال RS-232 و تبدیل مدیای انتقال این سری از سریال ها به فیبر سینگل مد و مالتی مد ( Single/ Multi Mode )

TCF-142-S-SC/ST

مدیا کانورتور های سری TCF-142 دارای رابط سریال با قابلیت پشتیبانی سریال های RS-232/422/485 و تبدیل مدیای انتقال این سری از سریال ها به فیبر سینگل مد و مالتی مد ( Single/ Multi Mode )

TCF-142-M-SC/ST

مدیا کانورتور های سری TCF-142 دارای رابط سریال با قابلیت پشتیبانی سریال های RS-232/422/485 و تبدیل مدیای انتقال این سری از سریال ها به فیبر سینگل مد و مالتی مد ( Single/ Multi Mode )